PŘESTAŇTE SE HONIT ZA SVÝM CÍLEM

Je vám to povědomé??

Stanovíte si nějaký cíl, jdete za ním, ale dostaví se vyčerpaní, a naopak se vám zprotiví. Honíte se za ním a pořád dokola nad ním přemýšlíte?? Kdybych to udělal tak….. Těch milion myšlenek až vás bolí hlava.

Vím, o čem mluvím.

Nemůžeme opomenout ani na to, kolik sil do toho vkládáte. Od rána do večera se pro svůj cíl dřete a už vás to ani nebaví. Nutíte se do toho, protože chcete svého cíle dosáhnout. Máte silné proč, ale pořád se do něčeho tlačíte. Něco vám řeknu, ten tlak vám naopak škodí !! Ve chvíli, kdy už svůj cíl nebo sen nevidíte pozitivně, nemůžete ho do svého života přitáhnout !! S tím se pojí i to, že nemůžete být vytrvalý, když se do toho nutíte a tlačíte!!

Pokud věříte na zákon přitažlivosti, tak víte, že část práce je na vesmíru. Nechtějte vše udělat sami a důvěřujte v proces. Ten tlak, který na sebe vyvíjíte je jen nedůvěra ve vesmír.

Přejte si, po čem toužíte a věřte, že vám to přijde!!

Dělejte to, co můžete pro svůj cíl, ale zbytek nechte na vesmíru.

Budete pak ve správný čas na správném místě. Pokud se naučíte důvěřovat v tento proces, budete klidní a udržíte si jasnou mysl. Nemusíte myslet na všechny činnosti, které se dějí ve vašem těle, dějí se automaticky. Nepřemýšlíte, jak zvednou levou ruku prostě ji zvednete. Stejné je to i s naším cílem.

Představte si, že jste řidičem. Vy ovládáte vůz, ale nemáte na starosti chod motoru.

Když řídíte auto, nemusíte vystoupit a tlačit vůz před sebou.

Pokud budete věřit, začnete si všímat těch maličkostí, které se dějí ve váš prospěch. Bohužel, když se soustředíte na negativní věci, tak je ani nevidíte. Určete si své cíle a věřte, že vám vesmír pomůže. Díky tomu dosáhnete větších úspěchů, a navíc se tolika nenadřete.

Moje rada zní:

Stanovte si cíl, udělejte první krok a věřte celým srdcem, že se vám splní.

AnčíKab
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů