Jsem profesionální koučka,

terapeutka, mistryně NLP

a umělkyně

Již od dětství jsem musela překonat spustu překážek a ty nějvětší byly s předvídavými sny. Od 12 let jsem měla spoustu nočních múr, inspirujících snů, sny o minulých životech, v některých jsem prožila smrt. Sny si pamatuji denně a někdy i rovnou několik. Dovedete si asi představit, jak to pro mě jako malou holku muselo být těžké. Bála jsem se otevřít a svěřit druhým. Naučila jsem se postupem času s tím pracovat a dnes toho využívám na cestě sebepoznání a dosahování svých přání. Teď už vím, že díky nim jsem se mnohé naučila a získala jistotu, že je něco většího než jsme my a že máme v sobě obrovský potenciál.

Už je to 10 let, co se mimo jiné věnuji malování mandal. Od pastelek jsem se přesunula k akrylovým barvám. Mé obrazy už zkrášlili nejeden domov a putovaly i za hranice čech a to, na Slovensko a do Anglie. Zde najdete moji galerii a v tomto článku, si můžete přečíst více o mandalách.

Díky své empatii jsem uměla snadno pochopit druhé. V některých případech jsem mnohdy myslela jen na druhé a na sebe vůbec. Když jsem se naučila s tím pracovat, dokázala jsem sílu empatie opravdu ocenit.

Vždy mě bavilo se potkávat a povídat s lidmi. Když jsem se rozhodovala, co bych chtěla dál v životě dělat, práce s lidmi byla jasná volba. Jenže jsem úplně nevěděla, co konkrétně by to mělo být. Hledala jsem své poslání, které by mě bavilo a bylo přínosem pro druhé.

Ať šlo o osobností testy mých silných stránek až po sny, které se mi zdály, vše mě ukazovalo stát se koučkou,terapeutkou a pomáhat lidem díky své empatii k lepšímu životu. Čím víc jsem si uvědomovala, že tohle je asi mé poslání, tím víc mě to krásně vedlo.

Do cesty mi přišel kurz NLP. Již v tuto dobu jsem poskytovala konzultace převážně se sny, kdy jsem klietny pomocí otázek navedla na jejich význam. V tu dobu už jsem cítila, že nechci řešit jen sny, ale mít je jen jako pomocný aspekt při konzultacích. Chtěla jsem být více proškolena zkušenějšími s prací s klietny a abych jim mohla poskytovat kvalitnější služby.

Odhodlala jsem se a studovala jsem Neuro-lingvistické programování. Pokud vás zajímá co je NLP, můžete si přečíst článek zde. Za tu dobu jsem získala 4 mezinárodní certifikáty.

Od té doby už uběhlo pár let a já mohla díky tomu pomoci již desítkám spokojených klientů. Když se spojí odhodlání klienta se skvělými principy, technikami a mými zkušenostmi, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Mít skvělý a naplňěný život chce kus odvahy, odhodlání, vytrvalosti a trpělivosti. Výsledek pak stojí za to! Jak se říká: Na začátku se vás budou ptát, proč to děláte a později se ptají, jak jste to udělali.

Jsem žena, která je moc spokojená se svým životem a naplněná ve všech oblastech. Mám již 15 let skvělý vztach se svým manželem, dvě skvělé děti, jsem zdravá a mám nastaven zdravý životní styl, který mi vyhovuje, dělám co mě baví, po finanční stránce jsem zajištěná. Pro mě ten pravý úspěch je to, mít harmonické všechny oblasti svého života.

Znamená to, ale že ustrnu? Ani náhodou, dál rostu a chci dál dosahovat svých přání.

Certifikáty

Diplomovaný kurz NLP

Kouč NLP

Praktikant NLP

Mistr praktikant NLP

Je to moje poslání, které mě naplňuje a moc baví. Posouvám se stále dál a studuji mnoho knih ať je to neurověda, pozitivní psychologie, kvantová fyzika a mnoho dalšího od úspěšných lidí. 

Možná i teď právě ty přemýšlíš, zda je to pro tebe. Mám dobrou zprávu. Řada mých klientů, kteří semnou spolupracují, ocenili konzultaci zdarma. Díky tomu zjistili, zda jim bude spolupráce vyhovovat. Teď zpětně mi říkají, že jsou rádi, že využili mých služeb.